• Ресурси з префіксом PREMIUM можна завантажити лише при купленому підвищенні облікового запису.
    Купити ->>>
    Платне підвищення
    Промо-код на підвищення прав до PREMIUM на 15% TOPUA

Результати пошуку

  1. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    Я тільки що перевстановив сервер (зараз стоїть мод який надає ваш хостинг) і всі його налаштування, і всеодно все теж саме... сервера в пошуку немає...
  2. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    І що тоді робити? я вже все перепробував, і все ж таки я думаю що це причина у вашому хостингу... тому що раніше на іншому все працювало чудово
  3. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    в мене так зроблено) я просто не розумію в консолі пише ще ось це: :/home/container$ ./mta-server64 --port ${SERVER_PORT} --httpport ${SERVER_WEBPORT} -n MTA:BLUE Server for MTA:SA (сам хостинг створив ці файли і без них сервер не запускається)
  4. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    так в мене остання версія клієнта.... а взагалі як ж на сервер можу зайти і грати на ньому! він просто не відображається в пошуку самого клієнта...
  5. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    Як це зробити? в mtaserver.conf я прописав останню версію...
  6. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    То мені хтось допоможе? чи як?
  7. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    Зборка моя власна (досить стара) раніше на іншому хостингу працювало все було добре.
  8. О

    МТА не відображається сервер в лаунчері

    Добрий день, у мене в МТА лаунчері не відображається мій сервер, хоча на сам сервер можна зайти! в .conf прописав все правильно, в чому проблема? Допоможіть...
Зверху